پلاتوهنر

جزییات جدید پرونده مرگ زهره فکورصبور منتشر شد

زهرهفکورصبور

به گزارش پلاتو هنر، اردیبهشت ماه سال جاری، رسیدگی به پرونده مرد جوانی با اتهام اغفال، تهدید، اخاذی و کلاهبرداری از زنده‌یاد زهره فکورصبور، در دستور کار بازرس شعبه چهارم دادسرای فرهنگ و رسانه قرار گرفت. تحقیقات ابتدایی حکایت از

به گزارش پلاتو هنر، اردیبهشت ماه سال جاری، رسیدگی به پرونده مرد جوانی با اتهام اغفال، تهدید، اخاذی و کلاهبرداری از زنده‌یاد زهره فکورصبور، در دستور کار بازرس شعبه چهارم دادسرای فرهنگ و رسانه قرار گرفت.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت که مرد جوان با شگردهای خاص خود متهم است از زهره فکورصبور با تهدید و اخاذی اقدام به کلاهبرداری کرده‌است و او شکات دیگری نیز در این زمینه دارد.

با توجه به حساسیت موضوع و به‌دنبال دریافت این اطلاعات مهم، ماموران پلیس مخفیگاه مرد جوان را شناسایی و سپس با دستور قضایی او را بازداشت کردند.

در حال حاضر، اتهام قتل و یا ترغیب به خودکشی در پرونده متهم مطرح نیست.

حسین شاهرخی وکیل زهره فکورصبور درباره این پرونده گفت: بعضی جزییات پرونده اخلاقی و محرمانه است. این موارد شامل تهدید و اخاذی از زنده‌یاد فکورصبور بوده‌است. احتمالا تعداد شاکیان فرد متهم به قتل زهره فکورصبور بیشتر از چیزی است که پیش‌بینی می‌شود.

پیکر بی‌جان مرحوم زهره فکور صبور ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ در حالی که مشغول بازی در سریال «بی‌همگان» بود، در منزلش پیدا شد. علت فوت این هنرمند خوکشی اعلام شده‌بود.

منبع: تسنیم

https://didhonar.ir/?p=50602