پلاتوهنر

بیانیه سازمان بسیج هنرمندان به مناسبت روز قدس

به گزارش پلاتو هنر، سازمان بسیج هنرمندان، به مناسبت روز قدس، بیانیه‌ای صادر کرد. در متن این بیانیه آمده است: «بسم الله الرحمن الرحیم بدون تردید کشتار بی‌رحمانه و ددمنشانه رژیم کودک‌کش و سفاک صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی‌پناه

به گزارش پلاتو هنر، سازمان بسیج هنرمندان، به مناسبت روز قدس، بیانیه‌ای صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
بدون تردید کشتار بی‌رحمانه و ددمنشانه رژیم کودک‌کش و سفاک صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی‌پناه غزه نمونه‌ای از نسل‌کشی‌های بی‌نظیر تاریخ بشریت است.

آیا ندای هل من ناصر ینصرنی زنان و کودکان در خون غلطیده را در پیکره‌ زخمی جهان اسلام نمی‌شنویم؟
حکام عاری از شرف و انسانیت عرب منطقه که در اوج دیاثت سیاسی خفه‌خون گرفته و در پشت پرده با دشمنان خدا و قرآن و بشریت مماشات می‌کنند؛ باید پاسخگوی سکوت ننگین خود به جامعه‌ جهانی باشند.

آیا سزا است که نه تنها کشورهای مسلمان، بلکه جهان در برابر این فجایع خاموشی پیش بگیرند؟رسالت هنرمندان، نخبگان، فرهیختگان و روشنفکران در این برهه از زمان بسیار سنگین و حیاتی است.

امروز در سایه سکوت مرگبار و نفرت‌انگیز حکام عرب منطقه و سازمان‌های به ظاهر حقوق بشری بین‌المللی، خدای بزرگ را شاکریم که شاهد خروش ملت‌های آزادی‌خواه در اقصی نقاط عالم برای حمایت از ملت مقاوم و مظلوم فلسطین هستیم و نقشه‌ شوم دشمنان اسلام و آرمان‌های فلسطین در محو این ملت و سرزمین مقدس‌شان را نقش بر آب می‌بینیم. ملتی که فرزندان آنها در حماس با عملیات غرورآفرین طوفان‌الاقصی شکست غیر قابل جبرانی بر پیکره‌ رژیم جعلی جنایتکار و سفاک صهیونیستی وارد کردند.

روز جهانی قدس که میراث گرانبهای معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران است، یادآور دردها و رنج‌های این مردم ستمدیده و نشانه‌ پشتیبانی همه‌ مسلمانان و دیگر انسان‌های آزادی‌خواهی است که در انتظار نابودی و درهم شکستن هیمنه‌ پوشالی این خانه‌ عنکبوتی هستند.

هنرمندان بسیجی کشور به عنوان بخشی از خانواده‌ بزرگ ملت ایران، همچون سال‌های گذشته ضمن حمایت قاطع از مقاومت مردم ستمدیده و سرافراز فلسطین از همه‌ی مردم روزه‌دار و انقلابی ایران دعوت می‌کنند در کنار سایر عدالت‌خواهان جهان با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس، انزجار خود را از قتل عام مردم بی‌دفاع و بی‌پناه غزه علی‌الخصوص زنان مظلوم و کودکان معصوم، اعلام و پایان این ددمنشی‌ها و حمله ناجوانمردانه و مغایر با قوانین بین‌المللی به اماکن دیپلماتیک و به شهادت رساندن مستشاران نظامی جمهوری اسلامی ایران و فرماندهان و قهرمانان جبهه‌ مقاومت را از جامعه‌ جهانی مطالبه کنند.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوٓا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

سازمان بسیج هنرمندان کشور»

https://didhonar.ir/?p=46275