پلاتوهنر

بازگشت مریلین مونرو بعد از حدود 60 سال!

مریلین مونرو

به گزارش پلاتو هنر، مریلین مونرو (1962-1926) بازیگر، مدل و خواننده محبوب آمریکایی دوباره پیش طرفدارانش بر می‌گردد اما این بار با کمک هوش مصنوعی! روز جمعه، کمپانی Soul Machines که با کمک هوش مصنوعی نسخه دیجیتالی افراد را می‌سازد،

به گزارش پلاتو هنر، مریلین مونرو (1962-1926) بازیگر، مدل و خواننده محبوب آمریکایی دوباره پیش طرفدارانش بر می‌گردد اما این بار با کمک هوش مصنوعی!

روز جمعه، کمپانی Soul Machines که با کمک هوش مصنوعی نسخه دیجیتالی افراد را می‌سازد، خبر از همکاری با کمپانی Authentic Brands Group برای ساخت نسخه دیجیتالی مریلین مونرو را داد و از اولین عکس نسخه دیجیتالی او رونمایی کرد.

در سال 2011، کمپانی Authentic Brands Group مالکیت معنوی مونرو را از آنا استراسبرگ خرید. آنا استراسبرگ همسر لی استراسبرگ، معلم بازیگری مونرو بود. این بازیگر آمریکایی به اختیار خودش بیشتر دارایی‌هایش را به لی استراسبرگ واگذار کرده بود.

بر اساس گزارش هالیوود ریپورتر، نسخه دیجیتالی مونرو با استفاده از پردازش زبان طبیعی، یادگیری عمیق و GPT 3.5، می‌تواند با مخاطبان صحبت و داستانی‌های کوتاه نقل کند.

کراس و مارک ساگار در سال 2016 کمپانی Soul Machines را تاسیس کردند و تاکنون نسخه دیجیتالی سلبریتی‌های زیادی ازجمله کارمِلو آنتونی، جک نیکلاس و مارک توآن را ساخته‌اند.

بیشتر بخوانید:

آتش خشم گروه تولید هالیوود شعله‌ور شد/ اعتصابی دیگر در راه است؟

غوطه‌ور شدن در شاهکارهای «داوینچی»

https://didhonar.ir/?p=44832