پلاتوهنر

نظر اولیور استون درباره «باربی» و «جان ویک»

نظر اولیور استون درباره «باربی» و «جان ویک»

به گزارش پلاتو هنر به نقل از ورایتی، اولیور استون در جدیدترین صحبت های خود بیان کرد که رایان گاسلینگ با بازی در فیلمی ‌مانند «باربی» وقت خود را تلف کرده و وی با تماشای «جان ویک» به خواب رفته

به گزارش پلاتو هنر به نقل از ورایتی، اولیور استون در جدیدترین صحبت های خود بیان کرد که رایان گاسلینگ با بازی در فیلمی ‌مانند «باربی» وقت خود را تلف کرده و وی با تماشای «جان ویک» به خواب رفته است.

وی که چندی پیش توصیه کرده بود رایان گاسلینگ نباید در فیلم گرتا گرویگ بازی می‌کرد و به جای آن باید در فیلم‌های جدی تر تمرکز کند، نه اینکه بخشی از این کودکانه شدن هالیوود باشد حالا در مصاحبه‌ای با «سیتی ای‌ام» گفته: امروز همه چیز فانتزی، فانتزی، فانتزی شده و حتی تمام تصاویر جنگی هم فانتزی فانتزی است.

استون درباره مجموعه فیلم‌های «سریع و خشمگین» هم نظر داد و گفت قبلاً از این فیلم‌ها لذت می‌برد، اما اخیراً آنها شبیه فیلم‌های مارول شده‌اند. وی افزود: آخر چند تا تصادف می‌توان دید؟

در همان مصاحبه، استون همچنین نظرات خود را در مورد «جان ویک»، فرنچایزی با بازی کیانو ریوز هم بیان کرد و گفت: در هواپیما «جان ویک» را تماشا کردم که سه ساعت و خرده‌ای است [۱۶۹ دقیقه] و من در طول آن حدود ۷۷۸ بار به خواب رفتم. بیدار می‌شدم و مجبور بودم با او روبه‌رو شوم و افراد بیشتری را بکشم. مثل این است که دنیا به انحطاطی غیرمنطقی دچار شده است.

https://didhonar.ir/?p=40938