پلاتوهنر

«پوئتیکای بکت» برگزار می‌شود

بوتئیکای بکت

به گزارش پلاتو هنر، «پوئتیکای بکت» یک رویداد چندرسانه‌ای بینارشته‌ای با محوریت آثار سموئل بارکلی بکت، نمایشنامه‌نویس، رمان‌نویس و شاعر ایرلندی است که در سه بخش کارگاه، نشست و اجرا برگزار می‌شود. این مجموعه نشست از ۶ بهمن تا ۲۵

به گزارش پلاتو هنر، «پوئتیکای بکت» یک رویداد چندرسانه‌ای بینارشته‌ای با محوریت آثار سموئل بارکلی بکت، نمایشنامه‌نویس، رمان‌نویس و شاعر ایرلندی است که در سه بخش کارگاه، نشست و اجرا برگزار می‌شود.

این مجموعه نشست از ۶ بهمن تا ۲۵ اسفند ماه نشست در موزه تصاویر معاصر برگزار می‌شود. این نشست به‌صورت مجازی هم برگزار می‌شود.

بکت و تئاتر معاصر، بکت و موسیقی، بکت و سینما، بکت و رمان، بکت و فلسفه، بکت و سیاست، بکت و هنرهای تجسمی، بکت و ترجمه، بکت و نقد و مکاتب ادبی، بکت و اجراگری و کارگردانی تئاتر، از بخش‌های مختلف این مجموعه است.

زیبا خادم حقیقت، نادر مشایخی، علی فرهمند، مرداد‌ عباس‌پور، مراد فرهاد‌پور، نیما فرح‌بخش و مبین مولائی، باهار افسری و… از اساتید و سخنرانان این پروژه هستند.

مبین مولائی مدیر و صاحب‌ امتیاز این پروژه‌ است. این پروژه به تهیه‌کنندگی ارمغان مهمدی و مشاوره رسانه‌ای عرفان حاجی‌‌‌پروانه برگزار می‌شود. گرافیست پروژه هم پوریا احمدیان است.

«پوئتیکای بکت» را می‌توانید از طریق تیوال ثبت‌نام کنید.

https://didhonar.ir/?p=40738