پلاتوهنر

مدیر مرکز انتشارات، آموزش و پژوهش بنیاد سینمایی فارابی منصوب شد

مدیر مرکز انتشارات، آموزش و پژوهش بنیاد سینمایی فارابی منصوب شد

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط‌عمومی بنیاد سینمایی فارابی، مجید زین العابدین مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در حکمی حمیدرضا بشیری‌فراز را به عنوان مدیر مرکز انتشارات، آموزش و پژوهش این بنیاد منصوب کرد. احیای مرکز انتشارات با هدف

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط‌عمومی بنیاد سینمایی فارابی، مجید زین العابدین مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در حکمی حمیدرضا بشیری‌فراز را به عنوان مدیر مرکز انتشارات، آموزش و پژوهش این بنیاد منصوب کرد.

احیای مرکز انتشارات با هدف الگوی انتشارات مرجع سینمای ایران، برنامه‌ریزی برای نشر کتب جدید، انتشار و بازطراحی فصلنامه فارابی و ماهنامه تخصصی فیلم نگار به عنوان نشریات مرجع سینمایی، اهتمام به فعالیتهای علمی، پژوهشی و آموزشی در کارگروه‌های مطالعات سینمای ایران و جهان، برقراری ارتباط با خردمندان، نویسندگان، صاحبان اندیشه و محققان در سینمای کشور از جمله وظایفی است که به مدیر مرکز انتشارات، آموزش و پزوهش بنیاد سینمایی فارابی محول شده است.

حمیدرضا بشیری، دارای تحصیلات فیلمنامه نویسی، فارغ التحصیل رشته سینما گرایش کارکرد پژوهش هنر و دانشجوی دکتری پژوهش هنر از دانشگاه تربیت مدرس است. وی مولف چند کتاب و سه کتاب در حال چاپ، مولف تعدادی مقاله پژوهشی در حوزه‌های فرهنگ و هنر است. همچنین فیلمنامه‌نویسی و کارگردانی چند فیلم کوتاه بخشی دیگر از سوابق مدیر جدید مرکز انتشارات، آموزش و پژوهش بنیاد سینمایی فارابی محسوب می‌شود.

https://didhonar.ir/?p=40781