پلاتوهنر

فراخوان حضور رسانه‌ها در جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر، فراخوان ثبت‌نام اصحاب محترم رسانه برای حضور و پوشش خبری سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر اعلام شد. بر این اساس، فراخوان ثبت‌نام رسانه‌های دارای مجوز

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر، فراخوان ثبت‌نام اصحاب محترم رسانه برای حضور و پوشش خبری سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر اعلام شد.

بر این اساس، فراخوان ثبت‌نام رسانه‌های دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شامل (خبرگزاری‌ها، سایت‌های حوزه موسیقی، روزنامه‌ها، مجلات تخصصی موسیقی، رسانه‌های خارجی فعال در ایران) و شبکه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برای حضور و پوشش خبری رویدادهای سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر منتشر شد.

فعالان این حوزه از ۱ بهمن ماه تا هفتم بهمن ماه فرصت دارند جهت ثبت نام اولیه با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی اینترنتی fajrmusicfestival.com اقدام کنند.

شرایط ثبت نام در سامانه به شرح زیر است:

ثبت کامل مشخصات خبرنگار(رابط خبری) و عکاسان به‌ همراه تصویر عکس پرسنلی، کارت ملی و معرفی نامه به امضاء مدیر مسئول و مهر رسانه بصورت اسکن شده در سایت جشنواره الزامی است.

رابط خبری رسانه می‌تواند اطلاعات خود و سایر افرادی را که در معرفی نامه ذکر شده است، ثبت کند.
هر رسانه می‌تواند، یک رابط خبری و حداکثر ۳ عکاس خود را در سایت ثبت نام کند.

رسانه های دیداری و شنیداری نیز می توانند مشخصات تیم رسانه ای خود را بهمراه تصویر عکس پرسنلی، کارت ملی و معرفی نامه از مدیر شبکه را بصورت اسکن شده در سایت ثبت نام کنند.

برای خبرنگاران رسانه‌های خارجی مقیم در تهران بارگذاری کارت خبرنگاری الزامی است.

این ثبت نام اولیه بوده و رسانه‌هایی که فعالیت مستمر در حوزه موسیقی داشته‌اند، در اولویت‌ ثبت نام و پذیرش نهایی از سوی ستاد برای حضور در سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر قرار خواهند گرفت.

سی‌ و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران به دبیری رضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن امسال در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی همزمان در تهران و استان‌های دیگر برگزار و جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

https://didhonar.ir/?p=40616