پلاتوهنر

آئین تکریم و معارفه مدیرعامل بنیاد رودکی برگزار شد

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط‌عمومی بنیاد رودکی، مراسم تکریم مهدی سالم و معارفه محمد اله‌یاری فومنی، مدیرعامل بنیاد رودکی برگزار شد. در این مراسم با حضور سید محمود اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط‌عمومی بنیاد رودکی، مراسم تکریم مهدی سالم و معارفه محمد اله‌یاری فومنی، مدیرعامل بنیاد رودکی برگزار شد.

در این مراسم با حضور سید محمود اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیأت مدیره بنیاد رودکی، محمود سالاری معاون امور هنری وزیر و عضو هیأت مدیره بنیاد رودکی، محمدحسین نیرومند مشاور وزیر و عضو هیأت مدیره، امیرحسین سمیعی مدیرکل دفتر موسیقی و همچنین شورای معاونان بنیاد رودکی از زحمات مهدی سالم در طول دوران خدمت در این بنیاد تقدیر و مدیرعامل جدید بنیاد رودکی معرفی شد.

در این رویداد سالاری با تشکر از هیأت مدیره بنیاد رودکی گفت: امیدوارم حضور آقای اله‌یاری فومنی به تعاملات بیشتر منجر شود و جاده فعالیت‌های بنیاد رودکی را هموارتر کند.

اسلامی هم ضمن تشکر از همکاران بنیاد رودکی در دوره سرپرستی در این بنیاد و قدردانی از هیأت مدیره و مدیران بنیاد رودکی با خیرمقدم به اله‌یاری فومنی مدیرعامل بنیاد رودکی و سمیعی مدیرکل دفتر موسیقی، از زحمات مهدی سالم در دوره مسئولیتش تشکر کرد. وی همچنین مراتب تقدیر و تشکر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را به سالم ابلاغ کرد.

در ادامه اله‌یاری فومنی با قدردانی از هیأت مدیره بنیاد رودکی گفت: توفیق این سال‌های بنیاد رودکی مدیون تلاش معاونان، مدیران و همکاران این مجموعه بوده است.

او افزود: امیدوارم خدمت ما در راستای اهداف فرهنگی دولت قرار گرفته و به ثمر برسد و در این راه دست همکاری به سوی همه همکاران این مجموعه گران‌سنگ دراز می‌کنم.

اله‌یاری همچنین از اسلامی معاون وزیر و سرپرست سابق بنیاد رودکی و سالم مدیرعامل سابق این بنیاد تشکر و قدردانی و برای سمیعی در ادامه مسیر آرزوی توفیق کرد.

سالم نیز با تشکر از هیأت مدیره بنیاد رودکی در دوره مسئولیت گفت: اگر همراهی، راهنمایی‌ها و مساعدت این عزیزان نبود نمی‌توانستیم این دوره را پشت سر بگذاریم.

او همچنین از معاونان، مدیران و همکاران بنیاد رودکی و تعامل ایشان در طول دوره خدمت قدردانی کرد و با اشاره به همکاری‌های مشترک با سمیعی برای وی در مسئولیت تازه آرزوی توفیق کرد.

نیرومند نیز در این مراسم با اشاره به توانمندی‌های اله‌یاری فومنی و اعتماد اهالی موسیقی به وی در دوره مسئولیت مدیرکلی دفتر موسیقی ابراز امیدواری کرد که دوره فعلی مسئولیت مدیرعامل بنیاد رودکی توأم با تعاملات بیشتر این بنیاد و معاونت امور هنری باشد. همچنین با اشاره به سوابق هنری سمیعی برای او آرزوی توفیق کرد.

سمیعی نیز در این جلسه از اعتماد صورت گرفته به وی در اعطای مسئولیت قدردانی و برای اله‌یاری فومنی آرزوی موفقیت کرد. و در پایان حکم محمد اله‌یاری فومنی به او اهدا شد.

https://didhonar.ir/?p=39255