پلاتوهنر

«هتل» به جمع ۱۰ فیلم پرمخاطب تاریخ سینما پیوست

آغاز اکران «هتل» مسعود اطیابی از ۷ مهرماه

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی، فیلم سینمایی «هتل» با جذب ۴میلیون و ۵۰۰ هزار مخاطب در ۸۰ روز، رتبه ۹ پرمخاطب‌ترین فیلم تاریخ سینما را به نام خود کرد. فیلم سینمایی «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی، فیلم سینمایی «هتل» با جذب ۴میلیون و ۵۰۰ هزار مخاطب در ۸۰ روز، رتبه ۹ پرمخاطب‌ترین فیلم تاریخ سینما را به نام خود کرد.

فیلم سینمایی «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته و نویسندگی امیر برادران، مصطفی زندی و پیمان جزینی که از ۵ مهرماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده و از همان ابتدا با استقبال مخاطبان مواجه شده بود، با جذب حدود ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار مخاطب در مدت زمان کمتر از ۸۰ روز، به جمع ۱۰ فیلم پرمخاطب تاریخ سینمای ایران در جایگاه ۹ این جدول رسید.

همچنین پیش از این و در مدت زمان ۳۵ روز پس از اکران، این فیلم سینمایی رتبه دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما را به نام خود کرده بود و هم‌اکنون نیز با فروش ۱۹۲ میلیارد تومان، به مرز فروش ۲۰۰ میلیارد تومان در سینماها رسیده است.

جدیدترین ساخته مسعود اطیابی با بازی پژمان جمشیدی و محسن کیایی روایت یک هتل پرماجرا و مهمان‌های ناخوانده‌اش است که پس از ورود دو مرد و چهار زن، موقعیت‌های چالش برانگیزی را رقم می‌زند.

پخش این فیلم سینمایی بر عهده شایسته فیلم است.

https://didhonar.ir/?p=38224