پلاتوهنر

معرفی داوران چهارمین دوره جشنواره تئاتر افرا

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی جشنواره، بازبینی اولیه چهارمین دوره جشنواره تئاتر افرا که با عنوان گفت‌وگو برگزار می‌شود، با حضور سه داور آغاز شد. عباس غفاری دبیر چهارمین جشنواره تئاتر افرا، مهرداد کوروش‌نیا (نویسنده، کارگردان

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی جشنواره، بازبینی اولیه چهارمین دوره جشنواره تئاتر افرا که با عنوان گفت‌وگو برگزار می‌شود، با حضور سه داور آغاز شد.

عباس غفاری دبیر چهارمین جشنواره تئاتر افرا، مهرداد کوروش‌نیا (نویسنده، کارگردان و استاد دانشگاه)، شهرام کرمی (نویسنده، کارگردان و استاد دانشگاه) و هدی ناصح (بازیگر و استاد دانشگاه) را به‌عنوان داوران بخش بازبینی اولیه این دوره از جشنواره معرفی کرد.

وی در این باره گفت: بازبینی اولیه آثار چهارمین دوره جشنواره تئاتر افرا (گفت‌وگو) از روز گذشته آغاز شده و تا ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ادامه دارد. منتخبان این بخش در اواسط دی‌ماه در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه می‌روند و به رقابت می‌پردازند.

عمارت نوفل‌لوشاتو، چهارمین دوره جشنواره افرا را با شعار «مونولوگ کافی است، بیایید گفت‌وگو کنیم» و با هدف گفتمان و دیالوگ برای گذر از فضای تنهایی که در جامعه حاکم شده برگزار می‌کند.

https://didhonar.ir/?p=37148