پلاتوهنر

از مهرداد صدیقیان تا سمیرا حسن پور؛

بازیگران «ساعت ۶ صبح» مهران مدیری معرفی شدند

مهران مدیری «ساعت 6 صبح» را می‌سازد

به گزارش پلاتو هنر، گروه بازیگران فیلم جدید مهران مدیری که این روزها در حال فیلمبرداری است، معرفی شد. براساس آنچه در سایت سازمان سینمایی منتشر شده، پروانه ساخت فیلم سینمایی «ساعت ۶ صبح» به کارگردانی مهران مدیری اخیرا صادر

به گزارش پلاتو هنر، گروه بازیگران فیلم جدید مهران مدیری که این روزها در حال فیلمبرداری است، معرفی شد.

براساس آنچه در سایت سازمان سینمایی منتشر شده، پروانه ساخت فیلم سینمایی «ساعت ۶ صبح» به کارگردانی مهران مدیری اخیرا صادر شده و طبق اعلام روابط عمومی، فیلمبرداری در روزهای گذشته در تهران آغاز شده است.

«ساعت ۶ صبح» به کارگردانی مهران مدیری پیش‌تر «بن بست» نام داشت.

ابن فیلم سینمایی به تهیه کنندگی علی اوجی، با فیلمبرداری مسعود سلامی و بازی سمیرا حسن پور، مهرداد صدیقیان، مونا فرجاد، تینو صالحی، سعید زارعی، مهران مدیری و جمعی دیگر از بازیگران تئاتر و سینما ساخته می‌شود.

همچنین گفته شده که جدیدترین ساخته مدیری مضمونی ملتهب و اجتماعی دارد.

آخرین فیلمی که مدیری در سینما کارگردانی کرده، «ساعت ۵ عصر» بود که سال ۱۳۹۵ ساخته شد. او در این سال‌ها بیشتر در عرصه بازیگری مشغول بود و تجربه‌های متفاوتی را از جمله بازی در سریال نمایش خانگی «خاتون» و فیلم سینمایی «خائن‌کشی» به کارگردانی مسعود کیمیایی پشت سر گذاشت.

مدیری در سال‌های گذشته در فیلم‌های سینمایی «رحمان ۱۴۰۰» منوچهر هادی، «ما همه با هم هستیم» کمال تبریزی، «درخت گردو»ی محمدحسین مهدویان و «خائن‌کشی» مسعود کیمیایی بازی کرده که از میان آن‌ها فیلم کیمیایی هنوز اکران نشده است.

 

منبع: ایسنا

https://didhonar.ir/?p=22426