پلاتوهنر

«دونه برف آرزو» به تالار هنر رسید

به گزارش پلاتو هنر، نمایش «دونه برف آرزو» به نویسندگی و کارگردانی ماندانا عبقری از ۱۴ فروردین در تالار هنر اجرا می شود. در این نمایش کودک و نوجوان علیرضا دهقانی به عنوان مشاور کارگردان و طراح صحنه، رکسانه عبقری

به گزارش پلاتو هنر، نمایش «دونه برف آرزو» به نویسندگی و کارگردانی ماندانا عبقری از ۱۴ فروردین در تالار هنر اجرا می شود.

در این نمایش کودک و نوجوان علیرضا دهقانی به عنوان مشاور کارگردان و طراح صحنه، رکسانه عبقری طراح لباس، ماندانا عبقری طراح و سازنده عروسک، کیوان ضیاپورطراح نور، مهدی حنفی طراح صدا حضور دارند.

بازیگران نمایش عبارتند از ماندانا عبقری، دیارباغی، شادی صیادی نیا، نرگس مروتی، محمدرضا لطفی، لیلا احمدی، فاطمه خراسانی، فاطمه سیفی.

سایر عوامل نمایش عبارتند از دستیار کارگردان: الهه موسوی، میکس و مسترینگ موسیقی: دانیال استاد عبدالحمید، روابط عمومی: گروه «تئاتر کودک ببین»، ریحانه مطهری، روژین ستاری و روشنک کریمی

در خلاصه نمایش آمده است: «خانواده آرایلی، دختر مهربانی که دوست منجوق (کلاغ زاغی باهوش) و سردک (آدم برفی بازیگوش) است، منتظر تولد نوزادی هستند، یک برادر کوچولو… اما آرایلی نگران این است که با تولد نوزاد دیگر مورد توجه خانواده نباشد، پس آرزو میکند که نی نی به دنیا نیاید… آرزویش برآورده میشود اما همه چیز در خانه بهم میریزد. آرایلی با کمک منجوق و سردک، دونه برف آرزو را پیدا میکند و به دنیای قبل از تولد میرود تا نی نی را با خودش به خانه بیاورد.»

نمایش «دونه برف آرزو» هر روز به جز شنبه‌ها ساعت ۱۹ در تالار هنر به نشانی میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده روی صحنه می رود.

علاقمندان می توانند از طریق تلفن های ۰۹۰۳۴۹۹۰۲۸۵ و ۰۹۲۲۳۹۳۲۸۹۲و یا مراجعه به سایت تیوال برای خرید بلیت اقدام کنند.

 

https://didhonar.ir/?p=15416