پلاتوهنر

«بچه‌های طوفان» جایگزین نوروزی «ملاقات با جادوگر» شد

به گزارش پلاتو هنر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، روح الله سهرابی مدیرکل اداره نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی از تغییر کوچکی در فهرست اکران های نوروزی خبر داد. مدیرکل اداره نظارت بر عرضه

به گزارش پلاتو هنر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، روح الله سهرابی مدیرکل اداره نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی از تغییر کوچکی در فهرست اکران های نوروزی خبر داد.

مدیرکل اداره نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی درباره ترکیب فیلم‌های اکران نوروزی، با اشاره به باقی ماندن فیلم‌هایی چون «ملاقات خصوصی»، «چپ راست»، «بخارست» و تعدادی فیلم دیگر بر پرده سینماها و اضافه شدن فیلم‌های کمدی «فسیل» و«عروس خیابان فرشته» به اکران نوروزی گفت: پس از ارزیابی شرایط اکران و ایجاد توازن در ژانربندی آثار بر روی پرده مقرر شد فیلم سینمایی «بچه‌های طوفان» با مضمون کودک و نوجوان، جایگزین فیلم کمدی «ملاقات با جادوگر» شود تا توازن مضمونی آثار روی پرده حفظ شود.

سهرابی افزود: ترکیب نهایی فیلم‌ها عبارتند از« غریب»،« فسیل»،« عروس خیابان فرشته »و «بچه‌های طوفان»، که همراه با تعدادی از فیلم‌های دیگر از جمله« ملاقات خصوصی» و «بخارست» در نوروز به روی پرده خواهند رفت.

مدیرکل اداره نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی درباره ترکیب فیلم‌های اکران عید فطر هم خاطرنشان کرد: تقاضا برای اکران عید فطر، متنوع و زیاد است که شورای صنفی، در اولین جلسه پس از عید، در خصوص نحوه چینش و ترکیب‌بندی این آثار بحث و بررسی و به تصمیم نهایی خواهد رسید.

https://didhonar.ir/?p=14381