پلاتوهنر

سفر «میان صخره‌ها» به سوئد رفت

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، فیلم سینمایی «میان صخره‌ها» به کارگردانی مختار عبدالهی که به بخش مسابقه چهلمین جشنواره باف سوئد راه یافته، برای مخاطب کودک و نوجوان ساخته

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، فیلم سینمایی «میان صخره‌ها»  به کارگردانی مختار عبدالهی که به بخش مسابقه چهلمین جشنواره باف سوئد راه یافته، برای مخاطب کودک و نوجوان ساخته شده است و فضایی بومی دارد. فیلمبرداری «میان صخره‌ها» در شهرستان لردگان انجام شده است.

«میان صخره‌ها» پیش‌تر در جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان اصفهان موفق به دریافت جایزه ویژه هیئت داوران برای کارگردانی و پروانه زرین بهترین بازیگر کودک شده و در جشنواره داکا به نمایش در آمده بود. نمایش در بخش مسابقه جشنواره باف سوئد دومین حضور بین‌المللی این فیلم است. چهلمین دوره جشنواره باف از 20 تا 26 اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

عوامل این فیلم عبارتند از نویسنده و کارگردان: مختار عبدالهی، تدوین: عماد خدابخش، تهیه کننده: محمد احمدی، صدابرداری: عرفان رضایی، صداگذار: حسین قورچیان، مجری طرح: ناصر قایدی، آهنگساز: کارنگ کرباسی، دستیار یک و برنامه ریز: میلاد آل احمد، فیلمبردار: حسین سیدیان، بازیگران: آندیا یحیی‌پور، مریم آل احمد، اسماعیل مرادی، ویژوال: مهران جبلی، عکاس: حسین اسدی، سروش عبدالهی، جلوه‌های ویژه میدانی: مازیار عبدالهی، مدیر تولید: سیامک اسفندیاری.

https://didhonar.ir/?p=13565