پلاتوهنر

مهلت دریافت آثار متقاضی اجرا در تئاترشهر تمدید نمی‌شود

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، مهلت دریافت آثار نمایشی متقاضی اجرا در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر که تا پایان روز یکشنبه هفتم اسفند ماه 1401 اعلام شده ، تمدید نخواهد شد. مجموعه

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، مهلت دریافت آثار نمایشی متقاضی اجرا در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر که تا پایان روز یکشنبه هفتم اسفند ماه 1401 اعلام شده ، تمدید نخواهد شد.

مجموعه تئاتر شهر روز یکشنبه بیست و سوم بهمن ماه پیرامون نحوه دریافت آثار نمایشی متقاضی اجرا در تالارهای مختلف این مجموعه طی سال 1402 ، اطلاعیه ای منتشر کرد و طی آن هنرمندانی که متقاضی اجرای نمایش در این مجموعه بودند می توانستند آثار خود را در دو بخش «کارگردانان حرفه ای» و «آثار متقاضی اولین اجرا (کارگردانان کار اولی)» با نگاه به مولفه های ملی، میهنی، اجتماعی، مذهبی و همچنین نمایشنامه های خارجی یا طرح های اجرایی همسو با محورهای یاد شده به دبیرخانه تئاتر شهر ارسال کنند.

براین اساس هنرمندانی که متقاضی ارسال اثر در بخش «آثار حرفه ای» بودند، می بایست از تاریخ انتشار اطلاعیه تا پایان روز هفتم اسفندماه سال 1401 «فرم تقاضای اجرای نمایش» در تئاتر شهر به همراه «متن کامل نمایشنامه» یا «طرح نمایشی» خود را به پست الکترونیکی بخش دریافت آثار مجموعه ارسال می کردند.

آن دسته از هنرمندانی هم که مایل به حضور در بخش «آثار متقاضی اولین اجرا در مجموعه تئاتر شهر» بودند می‌بایست «فرم تقاضای اجرای نمایش» به همراه «طرح»، «پیشنهاد پژوهشی (پروپوزال)» یا «ایده اجرایی» مورد نظر خود به پست الکترونیکی بخش دریافت آثار مجموعه ارسال می کردند.

https://didhonar.ir/?p=12894