پلاتوهنر

۲۰ درصد تخفیف سینماهای حوزه هنری برای روز مادر

زنجیره سینماداری مهر به مناسبت ولادت حضرت فاطمه تخفیفی برای استفاده مخاطبان از سینماهای حوزه هنری در نظر گرفته است. به گزارش پلاتو هنر به نقل از ایسنا، روابط عمومی سازمان سینمایی سوره اعلام کرد: زنجیره سینماداری مهر وابسته به

زنجیره سینماداری مهر به مناسبت ولادت حضرت فاطمه تخفیفی برای استفاده مخاطبان از سینماهای حوزه هنری در نظر گرفته است.

به گزارش پلاتو هنر به نقل از ایسنا، روابط عمومی سازمان سینمایی سوره اعلام کرد: زنجیره سینماداری مهر وابسته به این سازمان به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر تخفیف ویژه‌ای برای استفاده مخاطبان از سینماهای حوزه هنری در نظر گرفته است.

خانواده‌ها می‌توانند بلیت همه فیلم‌های در حال اکران در سینماها را در روز پنجشنبه و جمعه ۲۲ و ۲۳ دی‌ماه در سینماهای حوزه هنری با ۲۰ درصد تخفیف تهیه کنند. لازم به ذکر است این تخفیف از سهم سینماهای زنجیره سینماداری مهر محاسبه می‌شود.

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت «گیشه ۷» به آدرس Gisheh7.ir و وارد کردن کد تخفیف MOTHER 1401، از ۲۰ درصد تخفیف ویژه این روزها برای تهیه بلیت کلیه آثار در سینماها استفاده کنند.

زنجیره سینماداری مهر با تصمیم سازمان سینمایی سوره برای تخصصی‌سازی اداره امور سینماها برای بهره‌برداری از سینماهای حوزه هنری در سراسر کشور راه‌اندازی شده است و در حال حاضر دارای ۱۶۴ سالن فعال در ۵۹ سینما کشور است. این سینماها در ۳۸ شهر مختلف در ۱۹ استان واقع شده‌اند.

https://didhonar.ir/?p=7292