پلاتوهنر

سینماهای میزبان «فجر ۴۱» معرفی شدند

دبیر انجمن سینماداران می‌گوید اسامی سالن‌های سینمایی که برای حضور در جشنواره فیلم فجر اعلام آمادگی کرده‌اند به دفتر جشنواره ارائه شده است. به گزارش پلاتو هنر به نقل از مهر، محمد صابری دبیر انجمن سینماداران در درباره اعلام آمادگی

دبیر انجمن سینماداران می‌گوید اسامی سالن‌های سینمایی که برای حضور در جشنواره فیلم فجر اعلام آمادگی کرده‌اند به دفتر جشنواره ارائه شده است.

به گزارش پلاتو هنر به نقل از مهر، محمد صابری دبیر انجمن سینماداران در درباره اعلام آمادگی سالن‌های سینمایی برای حضور در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر گفت: اکثر سینماهایی که در دوره‌های گذشته جشنواره فیلم فجر حضور داشتند، بعد از انتشار فراخوان آمادگی خود را برای حضور در این دوره از جشنواره اعلام آمادگی کرده و لیست سالن‌های سینما به دفتر جشنواره ارائه شده است.

او ادامه داد: به زودی با بررسی سینماهای موردنظر، اسامی از سوی دبیرخانه اعلام می‌شود. البته این را هم باید بگویم که سالن‌های سینمایی باید از امکانات و تجهیزات مناسب برای نمایش فیلم‌ها برخوردار باشند.

دبیر انجمن سینماداران با اشاره به اکران فیلم‌های جدید در سینماها بیان کرد: در حال حاضر با ادامه نمایش «بخارست» و شروع اکران فیلم‌هایی چون «چپ راست» و «ملاقات خصوصی» استقبال خوبی از سینماها شده است و امیدواریم این اتفاق همچنان ادامه داشته باشد.

صابری در پایان گفت: اینکه مردم تا چه اندازه در طول برگزاری جشنواره فیلم فجر از فیلم‌ها استقبال کنند بستگی به این دارد که چه فیلم‌هایی در این دوره از جشنواره حضور پیدا خواهند کرد که البته تا امروز لیست فیلم‌های حاضر در این دوره ارائه نشده است، امیدوارم با برگزاری جشنواره سینماها بتوانند با استقبال مخاطبان مواجه شوند.

https://didhonar.ir/?p=7229