پلاتوهنر

سودای عشق،بخشی از استعدادهای هنری کشور را نمایان ساخت

سردار غلامرضا سلیمانی: سودای عشق، تنها بخشی از استعدادهای هنری کشور را نمایان ساخت

به گزارش پلاتو هنر به نقل از امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج (سودای عشق)، سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور با تقدیر از تلاش و زحمات اعضای ستاد برگزاری جشنواره و

به گزارش پلاتو هنر به نقل از امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج (سودای عشق)، سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور با تقدیر از تلاش و زحمات اعضای ستاد برگزاری جشنواره و همچنین تجلیل از حضور گسترده و بسیار چشمگیر هنرمندان تئاتر از دورترین نقاط کشور در سیزدهمین جشنواره تئاتر سودای عشق گفت: اگر تمدن ایرانی اسلامی قرن چهارم و پنجم هجری شمسی را با تمدن غربی قرون معاصر (قرن ۱۹ و ۲۰ میلادی) مقایسه کنیم متوجه می شویم در دوره ای که انقلاب اسلامی آغاز گر آن است شاهد یک تلالو و درخشش بی نظیر و بی بدیلی برای بشریت هستیم دوره ای که شما هنرمندان نقش‌آفرین آن محسوب می‌شوید. وی گفت :بسیج در دوران کنونی، دیگر یک سازمان نیست، بلکه بسیج یک تفکر محسوب می‌شود و در این میان بسیج هنرمندان به معنی علمداری و گسترش یک تفکر در جامعه هنری برجسته به همه فنون و سجایای اخلاقی و مجهز به همه تکنیک‌ها و تاکتیک‌ها و ابزار هنری به روز و جدید در کشور است.
رئیس سازمان بسیج ادامه داد: هنر تئاتر در کشور ظرفیت‌های گسترده و وسیعی را شامل می‌شود و به طور یقین این سازمان می‌تواند زیربنای پرورش هنرمندان بزرگ و الگو در عرصه جهانی شود و هرگونه هزینه کرد در این عرصه نوعی سرمایه گذاری به شمار می‌رود. سلیمانی با تأکید بر حمایت از جامعه هنری، بیان کرد: حمایت از هنرمندان وظیفه همه دستگاه‌های مسئول در این عرصه از جمله سازمان بسیج مستضعفین است. که بیش از پیش این حمایت با قدرت تمام انجام خواهد شد.
سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج (سودای عشق) که پس از یک وقفه شش ساله به همت سازمان بسیج هنرمندان کشور مجددا احیا شده بود در سالجاری در همه استانهای کشور برگزار و مرحله نهایی آن نیز با دبیری سعید نجفیان از 28 آذر تا 2 دیماه با حضور بیش از 300 هنرمند تئاتر از 22 استان کشوردر بوشهر برگزار شد.

https://didhonar.ir/?p=5767