پلاتوهنر

تله‌تئاتر «اتوبان خاطره» به قاب تلویزیون می‌آید

تله‌تئاتر «اتوبان خاطره» به قاب تلویزیون می‌آید

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، تله تئاتر «اتوبان خاطره» در آستانه سومین سالگرد شهادت قاسم سلیمانی، هر شب ساعت ۱۵دقیقه بامداد از قاب شبکه پنج سیما پخش می شود. این تله تئاتر به

به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، تله تئاتر «اتوبان خاطره» در آستانه سومین سالگرد شهادت قاسم سلیمانی، هر شب ساعت ۱۵دقیقه بامداد از قاب شبکه پنج سیما پخش می شود.
این تله تئاتر به نویسندگی و کارگردانی سید علی موسویان و تهیه کنندگی علی قربانی در ۱۰ قسمت ۲۵ دقیقه ای تقدیم نگاه مخاطبان می شود.
در خلاصه تله‌تئاتر «اتوبان خاطره» آمده است: این تله تئاتر داستان زندگی زن و شوهر نقاشی به نام‌های طوبی و حافظ است که پس از ۵ سال زندگی مشترک با مشکلاتی روبرو می شوند. در بزنگاه و اوج مشکلاتشان پیشنهادی برای نقاشی سردار سلیمانی روی دیوار مجاور بزرگراه شهید سلیمانی دریافت می کنند و طوبی که عازم خارج از کشور بود، سفرش را به مدت ۱۰ روز به تعویق می‌اندازد تا این پروژه انجام شود اما در حین کشیدن نقاشی سردار دل‌ها اتفاقاتی رخ می‌دهد…
«اتوبان خاطره» یک واکاوی اجتماعی از زندگی سردار سلیمانی است و به موضوع رزم‌ آوری ایشان نپرداخته است، در واقع این قصه مجموعه‌ای از ۱۰ داستان مستقل است که به بهانه فرا رسیدن سالگرد شهادت او، تعدادی از دغدغه های اجتماعی مردم را دنبال می‌کند.

https://didhonar.ir/?p=5344