پلاتوهنر

ویژه برنامه شب یلدا از شبکه دو با اجرای علیرضا مسعودی

ویژه برنامه شب یلدا از شبکه دو با اجرای علیرضا مسعودی

ویژه‌برنامه شب یلدای شبکه دو با اجرای حسن اسماعیل‌پور و علیرضا مسعودی روانه آنتن می‌شود. به گزارش پلاتو هنر به نقل از صبا، ویژه‌برنامه شب یلدای شبکه دو با اجرای حسن اسماعیل‌پور و علیرضا مسعودی چهارشنبه ۳۰ آذر ساعت ۲۱:۰۰

ویژه‌برنامه شب یلدای شبکه دو با اجرای حسن اسماعیل‌پور و علیرضا مسعودی روانه آنتن می‌شود.
به گزارش پلاتو هنر به نقل از صبا، ویژه‌برنامه شب یلدای شبکه دو با اجرای حسن اسماعیل‌پور و علیرضا مسعودی چهارشنبه ۳۰ آذر ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.
این ویژه برنامه با حضور هنرمندان، ورزشکاران، شعرا و افراد تاثیرگذار در حوزه‌های مختلف در فضایی متناسب با این آیین ایرانی روانه آنتن می‌شود. همچنین اجرای موسیقی و گزارش‌های ویژه در کنار گفتگو با مهمانان از جمله بخش‌های این برنامه است. حضور عوامل چند برنامه شبکه دو مانند «صبحانه ایرانی» در این ویژه‌برنامه نیز پیش‌بینی شده است.
این ویژه‌برنامه توسط تیم سازنده «ورزش از نگاه دو» آماده پخش می‌شود و با توجه به این موضوع با حفظ بسته ورزشی، نگاهی اجتماعی فرهنگی به موضوعات مختلف در برنامه قابل مشاهده است. همچنین با توجه به ایام فاطمیه ذکر نام حضرت زهرا (س) در برنامه جاری است.
این برنامه کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه به تهیه‌کنندگی سیدمحمد حسین میری که چهارشنبه ۳۰ آذر از ساعت ۲۱:۰۰ تا ۱:۳۰ بامداد از شبکه دو سیما پخش می شود.
https://didhonar.ir/?p=4995