پلاتوهنر

«پاهای آدم چقدر میتونه دراز باشه» در تالار حافظ

تالار حافظ از یکشنبه ۲۹ آبان، میزبان موسیقی-نمایش «پاهای آدم چقدر میتونه دراز باشه» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی مجید ابراهیم‌زاده می‌شود. به گزارش آویناتئاتر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، موسیقی نمایش «پاهای آدم چقدر

تالار حافظ از یکشنبه ۲۹ آبان، میزبان موسیقی-نمایش «پاهای آدم چقدر میتونه دراز باشه» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی مجید ابراهیم‌زاده می‌شود.

به گزارش آویناتئاتر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، موسیقی نمایش «پاهای آدم چقدر میتونه دراز باشه» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی مجید ابراهیم‌زاده و تهیه‌کنندگی ساناز افشاری، از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (یکشنبه ۲۹ آبان) در تالار حافظ روی صحنه می‌رود.

«پاهای آدم چقدر میتونه دراز باشه» یک درام اجتماعی درباره زندگی وودی آلن است که بخشی از آن برگرفته از واقعیت و بخشی زاییده ذهن است. این نمایش یک کلاژ ترکیبی از تکه‌پاره‌هایی است که به هم ربط پیدا می‌کنند…

فوژان تاجیک، آرمین افتخارزاده، مرجان افروز، سیاوش زنگی، میلاد رمضانی، مهسا منفرد، الهه ادبی، آرام نیک‌بین، آریانا عباسی، میلاد پرموزه، علی ناصری، فرحان فریضه و شاهین زرگر در این موسیقی نمایش ایفای نقش می‌کنند.

موسیقی نمایش «پاهای آدم چقدر …» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی مجید ابراهیم‌زاده و تهیه‌کنندگی ساناز افشاری، ۲۹ آبان در تالار حافظ روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت آن به سایت تیوال مراجعه کنند.

https://didhonar.ir/?p=2805